Виготовлення каркасних конструкцій у Харкові

Зварювання каркасу балкона Харків за низькими цінами від компанії Вікна-АС. Найчастіше трапляється так, що перед склінням Ваш балкон у Харкові потребує зварювальних робіт. Як правило огородження балкона це металеві грати, або бетонні плити. На старих балконах такі огорожі можуть стояти не рівно і бути не настільки міцними, щоб витримати металопластикове скління.
1ml_dp_ua_20150318-113606-01
Що таке каркас балкону? Це металева конструкція (основа на якій буде триматися Ваш балкон), яка складається з рам, призначених для обшивки балкона або ж для встановлення вікон Харків. Неймовірна ціна на Зварювання каркаса балкона Харків від компанії Вікна-АС відмінне рішення для покращення вашої квартири.
1montazh-karkasa-balkona

Розширення на «Косинках» – такий каркас демонтується на підставі, яка була вже монтована. Якщо робота буде робитися від нижньої плити, то відповідно каркас буде варитися від плити, а перед цим необхідно зробити демонтаж неміцного (старого) огородження. Для кріплення каркаса використовуються анкери та розтяжки. Зварювання каркасу балкона Харків за низькими цінами в компанії “Вікна-АС”.

Металеві каркасні конструкції у Харкові легкі, але дуже міцні, вони підвищать безпеку та стійкість балкону. Обов’язково потрібна ґрунтовка балкона, щоб уникнути корозії.

Каркас повинен розраховуватися на вагу ПВХ конструкції, навантаження від власної ваги, зовнішньої обшивки, навантаження від вітру та снігу.

Дах – це верхня будова, яка є необхідним захистом для плити від атмосферних опадів. Також не мало важлива функція даху – це захист від перегріву, збереження тепла та звукоізоляція.

1montazh-karkasa-balkona1
Прокрутити вгору