Укоси у Харкові

Замовити укоси на вікна Харків ви зможете у компанії Окна-АС. Доступні ціни, заводське виготовлення, якісні матеріали та професійна установка.
Компанія “Вікна-Ас” з радістю інформує Вас про новий унікальний продукт, який успішно починає завойовувати український ринок. Йдеться про укосні системи Qunell. Вони є практичним та сучасним рішенням. Вони мають значну кількість конкурентних переваг, порівняно з класичним виконанням укосів. Наприклад, установка проходить на порядок швидше, ніж зазвичай. Так само укосні системи Qunell мають унікальний дизайн та приємний зовнішній вигляд. Є широка гама кольорів, яка дозволить відповідати загальному дизайну вікна та об’єкта.

Матеріал виконання має високу міцність та надійність, гарантуючи великий термін експлуатації. Так само матеріал з якого виготовляються укосні системи відрізняється своєю екологічністю та безпекою. І найголовніше, ціна виробів більш ніж розумна. Тому вибираючи укосні системи Qunell від компанії “Вікна-Ас”, Ви отримуєте сучасний дизайн, надійну конструкцію за низькою ціною. Замовити укоси на вікна Харків ви зможете у компанії Окна-АС. Якщо у Вас виникли питання або Вам необхідно виконати замовлення, звертайтеся за телефонами нашої компанії та отримайте консультацію абсолютно безкоштовно.

Важливо відзначити, що відкісна система Qunell стала володарем премії “Кращий будівельний продукт року-2016”. Країна-виробник даного продукту Білорусь гарантує високу якість та екологічність продукту.

Прокрутити вгору