Вертикальні жалюзі Харків

Жалюзі зі знижкою 42%!!! Вертикальні жалюзі – 326 грн./од.

вертикальные жалюзи
Купити вертикальні жалюзі Харків від виробника – це сучасна альтернатива шторам, що поєднує класичний стиль із сучасною родзинкою. Витончені, розумні та стильні, вони являють собою фантастичне поєднання дизайну та функціональності. Ці жалюзі не тільки забезпечать вам конфіденційність та захист від світла, які ви бажаєте, вони дуже практичні, прості у використанні та експлуатації та естетично приємні.Широкий вибір кольорів, представлених у нашому каталозі, дозволяє ідеально підібрати вертикальні жалюзі до вашого сучасного чи класичного стилю інтер’єру.
вертикальные жалюзи харьков
вертикальные жалюзи образцы
вертикальные жалюзи образцы тканей
У наших філіях або при виклику замірника ви можете ознайомитися з повним каталогом забарвлення тканин для вертикальних жалюзей. Велика різноманітність кольорів дозволить вам підібрати найбільш підходящий колір для вертикальних жалюзі для вашого приміщення.
555999.jpg

Великий вибір вертикальних жалюзі

Вертикальні жалюзі – це надзвичайно довговічний та економічно ефективний спосіб контролю сонячного світла. У нас є широкий спектр кольорів та конструкцій у вертикальних жалюзі. Купити вертикальні жалюзі Харків ви зможете у компанії Окна-АС. Затемняючі та напівпрозорі тканини також доступні в нашому каталозі. Замовити вертикальні жалюзі недорого – бажання будь-якого клієнта.Вертикальні жалюзі – унікальні та сучасні. Вони стануть чудовим доповненням будь-якої кімнати у вашому будинку. Вони додадуть краси та елегантності своїм унікальним зовнішнім виглядом. Якщо Ви вирішите дізнатися про ціну вертикальних жалюзі з установкою, наш майстер під’їде в будь-який зручний для Вас час.Завдяки простому та зручному керуванню ланцюгом ви просто натягуєте його для отримання ефекту відкриття та закриття. Коли жалюзі ковзають убік, ламелі акуратно складаються одна до одної.

Характеристики вертикальних жалюзі

Поворот ламелів за допомогою троса дозволить вам впустити стільки світла, скільки ви забажаєте, а також дозволить вам дивитися назовні, не відкриваючи жалюзі повністю. У поєднанні з характерним зовнішнім виглядом та функціональністю, жалюзі внизу прикрашені ланцюжком, який акуратно з’єднує вантажі між собою. Для тих, хто любить передові технології, ці жалюзі можуть бути оснащені моторизованою системою. За допомогою пульта дистанційного керування їх можна переміщувати праворуч або ліворуч одним натисканням кнопки!Щоб дізнатися про вартість та купити вертикальні жалюзі Харків, перейдіть у розділ «Контакти» і зателефонуйте в будь-який зручний для Вас територіально наш магазин.

Вертикальні жалюзі від виробника

Вертикальні жалюзі від нашої компанії – це сучасний підхід до жалюзі, вони є ідеальними жалюзі для розсувних дверей, складних дверей та вікон, дозволяючи панелям ковзати у потрібне положення та акуратно складатися в один бік. За допомогою механізму управління вони можуть складатися з обох боків. Це надає їм витонченості. У нас Ви можете купити вертикальні жалюзі, які можуть відкриватися з центру вікна і рівномірно закриватися з обох боків. В асортименті тканин Ви точно знайдете те, що підходить до дизайну Вашого будинку.
Вертикальні жалюзі Харків за прийнятною ціною пропонує Вам компанія Okna-Ac. Вертикальні жалюзі дуже зручні в експлуатації, ефективно та м’яко розсіюють сонячне світло, мають естетичний зовнішній вигляд. Такі жалюзі виготовляються індивідуально, мають величезний колірний вибір, монтаж таких жалюзі виконується досить швидко. Ми використовуємо тільки якісні матеріали, майстер надає на вимірі зразки, що дає Вам можливість вибрати саме те, що Вам сподобається.

Висота менше 1,5 м оцінюється як 1,5 м

Ширина менше 1 м оцінюється як 1 м

Мінімальна  довжина  управління  850 мм

Кронштейни не входять у вартість виробу.

Стандартний кронштейн (125мм, 89мм) – 20,00грн/шт

ЗАМІР, ДОСТАВКА, ВСТАНОВЛЕННЯ – 200 ГРН\ ШТУКА

ТИПИ ВЕРТИКАЛЬНИХ ЖАЛЮЗІ

Т1-ламелі збираються До управління карнизу

Т 2 – ламелі збираються ВІД управління карнизу Т 3 – ламелі збираються від середини по краях карниза Т 4 – ламелі збираються від країв до середини карниза

Замовити та купити вертикальні жалюзі Харків можливо легко та просто, лише зателефонувавши менеджерам компанії «Вікна-Ас», які прорахують Вам вартість обраних Вами жалюзі, а також Ви зможете викликати майстра на замір, який прийде в обумовлений час і виконає правильне вимір. Вертикальні жалюзі у Харкові мають стильний зовнішній вигляд та набули високої популярності серед замовників, у них дуже зручне управління. Завдяки своїй різноманітній текстурі та палітрі кольорів вертикальні жалюзі в Харкові підійдуть до інтер’єру, який Ви створили, і підкреслять вашу індивідуальність та вишуканий смак. Вертикальні жалюзі дуже часто замовляють у магазини та офіси. Вони чудово захищають від сонця та замінюють штори. Вертикальні жалюзі ніколи не виходять із моди, а навпаки мають великий попит. Тканина, з якої виготовляються вертикальні жалюзі, покривається спеціальною, екологічно безпечною антибактеріальною речовиною. Це дозволяє запобігти осіданню та вбиранню пилу в тканину і вологе прибирання жалюзі необхідно проводити набагато рідше. Таким чином, жалюзі довше зберігають свій колір та зовнішній вигляд.З питань вартості дзвоніть нашим менеджерам.
Прокрутити вгору